کمپین وبلاگ نویسی امام نقی علیه السلام | Imam Naghi - معرفی کمپین

[ ]
 

کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (علیه السلام)

در پی اقدامات به یقین سازمان یافته دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) و توهین به شخصیت والای امام دهم شیعیان ، حضرت امام علی النقی(علیه السلام) و ایجاد فضایی آلوده در فضای مجازی نسبت به آن حضرت ، تصمیم بر آن گرفتیم تا با کمک وبلاگنویسان ارزشی ، وبی با عنوان "کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)
" که فعلا نسخه وبلاگ آن آماده شده است ،راه اندازی کنیم تا به وسیله جمع آوری مطالب مربوط به آن حضرت در فضای مجازی ، به صورت یکجا وبهینه ، در کمپین و از آن مهمتر تولید محتوا در مورد آن حضرت ، در حد توان به معرفی و شناخت آن حضرت پرداخته و کمی از مظلومیت آن امام عزیز بکاهیم . امید است که این تلاش تا آن جا که میسر شود به پاک شدن فضای مجازی در این رابطه (البته در بلند مدت)  منجر شود .

در صورت تمایل می توانند از طریق ارسال لینک مطالب مربوط به امام هادی (ع) برای مابه منظور درج در کمپین ، ضمن یاری رساندن ما در این امر از اجر معنوی  خدمت به ساحت مقدس امام هادی (ع) بهره مند شوند .

فرم ارسال لینک مطلب پیشنهادی شما 

از تمامی محبین به آن حضرت تقاضا داریم تا با درج لینک یا لوگوی کمپین در وبلاگ یا وبسایت خود از این کمپین در موتورهای جستجو حمایت کنند .

کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)


ضمنا شما می توانید هر مطلب مناسب و مرتبط با آن حضرت در فضای مجازی را از طریق ارسال لینک و آدرس در فرم نظرات به اطلاع ما برسانید تا در کمپین درج شود . 


والسلام علیکم - مدیریت کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (علیه السلام)

درباره کمپین
کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (علیه السلام)‍‍‍

تقدیم به ساحت مقدس امام نقی (علیه السلام). لطفا با درج لینک یا لوگوی کمپین در وبلاگ یا وبسایت خود از کمپین در موتور های جستجو حمایت کنید و با ارسال لینک خود در بین حامیان کمپین جای گیرید. بی صبرانه منتظر حمایت شما از کمپین هستیم.

آخرین مطالب
نظر سنجی
کمپین را از چگونه دیدید ؟
حامیان کمپین تا این لحظه
آمار کمپین
   تعداد مطالب :
   آخرین بروز رسانی :
   بازدید امروز :
   بازدید دیروز :
   بازدید این ماه :
   بازدید ماه قبل :
   بازدید کل :
   آخرین بازدید :

 
پرش به بالا
Display Pagerank
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic